Różne oblicza polskiej gastronomii, nowe trendy na rynku żywności i kulinariów, innowacyjne koncepty i coraz bardziej świadomi konsumenci – to wszystko wydarzy się podczas Food Show 2018.

W ramach dni dla profesjonalistów (12-13 marca 2018 r.) odbędą się debaty i dyskusje branżowe z udziałem szefów kuchni, firm gastronomicznych, spożywczych, oraz dostawców. Będą im towarzyszyć wystawy, ekspozycje, prezentacje produktów żywnościowych, degustacje, pokazy gotowania, warsztaty kulinarne.

Zapraszamy także na  V edycję GASTROSILESII, która po raz pierwszy odbędzie się wiosną w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w ramach II edycji Food Show.

Podczas Food Show odbędzie się także wieczorna Gala, w czasie której wręczymy nagrody Food Show Star na najlepszy produkt i dla najlepszego dostawcy HoReCa.

Food Show to także dzień otwarty dla publiczności (11 marca 2018 r.), dla której przygotowaliśmy warsztaty, degustacje, live cooking, strefy smaku i doświadczenia, spotkania z mistrzami kuchni i blogerami kulinarnymi.

Food Show to:

Zapraszamy!

Szanowni Państwo,

informujemy, że w dniu 11 marca (dzień otwarty Food Show) wejście na wydarzenie możliwe będzie od strony ul. Olimpijskiej (Międzynarodowe Centrum Kongresowe)

W dniach 12-13 marca wejście na wydarzenie od strony ul. Olimpijskiej oraz od strony Placu Sławika i Antalla (Międzynarodowe Centrum Kongresowe).

Facebook