Weindich jako Partner strategiczny FOOD SHOW i organizator wydarzenia GASTROSILESIA, zaprasza Państwa do udziału w charakterze WYSTAWCY, a tym samym do współtworzenia strefy sprzętowo-technologicznej, w ramach której prezentowane będą rozwiązania oraz urządzenia dla sektora HoReCa i gastronomii przemysłowej.

Zapraszamy na V edycję GASTROSILESII, która po raz pierwszy odbędzie się wiosną, razem z wielkim gastronomicznym wydarzeniem: FOOD SHOW w Międzynarodowym Centrum Kongresowym (MCK) w Katowicach,  w dniach 11-13 marca 2018r. 

GASTROSILESIA – strefa dla wystawców sprzętu i wyposażenia sektora HoReCa. Tutaj technologia decyduje o wysokiej wydajności i doskonałej jakości przygotowywanych produktów i potraw. Dobrze znane w branży, wydarzenie odbywające się od 8 lat w siedzibie firmy Weindich w Chorzowie, po raz pierwszy raz odbędzie się w Katowicach, z wykorzystaniem nowoczesnej  infrastruktury obiektu Międzynarodowego Centrum Kongresowego.

Gastrosilesia to wydarzenie stworzone dla profesjonalistów poszukujących najlepszych rozwiązań dla swojego biznesu. W jednym miejscu i czasie prezentowana jest kompleksowa oferta wyposażenia hoteli, restauracji, barów, pizzerii, kawiarni, cukierni, sklepów i innych punktów gastronomicznych i Convenience Food. Od urządzeń gastronomicznych i chłodniczych, wyposażenie dla zakładów przetwórstwa spożywczego, poprzez meble, zastawę stołową, tekstylia i oprogramowanie.

Pokazy kulinarne, prestiżowe konkursy

Wydarzenie wzbogacą pokazy gotowania, warsztaty kulinarne, spotkania z mistrzami kuchni i blogerami kulinarnymi. Ponadto, wydarzeniu będzie towarzyszyć:

  • finał IV Kulinarnego Pucharu Śląska dla szkół gastronomicznych (12.03.2018) oraz 
  • finał I Ogólnopolskich Mistrzostw Kelnerów, których organizatorem jest Centrum Kulinarne firmy Weindich oraz Stowarzyszenie Kelnerów Polskich. (13.03.2018)

Zostań wystawcą

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu w charakterze wystawcy w strefie GASTROSILESIA. W przypadku pytań dotyczących uczestnictwa w targach, prosimy o kontakt z biurem targowym nr tel. +48 606 298 163 lub 608 302 801 lub drogą mailową: targi@gastrosilesia.pl

Formularz zgłoszeniowy wraz ze specyfikacją stoisk do pobrania tutaj

Facebook