Firma Weindich, partner i wystawca Food Show 2017, stworzy w trakcie wydarzenia strefę Food Tech, w ramach której będą prezentowane maszyny oraz urządzenia dla sektora HoReCa i gastronomii przemysłowej.

Na powierzchni 300 mkw. będzie można zobaczyć rozwiązania technologiczne i sprzęt wykorzystywany na co dzień przez restauracje, kawiarnie, firmy cateringowe, sklepy spożywcze czy miejsca typu food corner. Ponadto, w bezpośrednim sąsiedztwie Food Tech i stoiska Weindich zlokalizowana będzie strefa live cooking pod marką Centrum Kulinarne, której firma jest właścicielem. W Centrum Kulinarnym będzie można zobaczyć szereg pokazów kulinarnych, podczas których znani szefowie będą prezentować ciekawe techniki gotowania i przygotowywać niezwykłe dania.

W ramach strefy Food Tech Weindich pokaże szeroką ofertę sprzętu i wyposażenia obiektów restauracyjno-hotelowych, a także drobnego sprzętu AGD – z możliwością jego zakupu – na ponad 100-metrowej powierzchni ekspozycyjnej i udzieli fachowego doradztwa w zakresie urządzenia i wyposażenia zaplecza kuchennego. 

Partner

Wystawcy strefy Food Tech

Facebook